facebook_pixel facebook_pixel

Platforma Wiedzy

Wierzę, że rozwój z pomocą drugiej osoby jest szybszy,
dlatego przygotowałam dla Ciebie gotową pomoc w BHP.
Masz ją na wyciągniecie ręki. 

Platforma Wiedzy

Wierzę, że rozwój z pomocą drugiej osoby jest szybszy,
dlatego przygotowałam dla Ciebie gotową pomoc w BHP.
Masz ją na wyciągniecie ręki. 

Produkty dla Specjalisty ds. BHP

Poznaj produkty, które pomogą Ci poznać praktyczne podejście do BHP i zbudować pozycję specjalisty.

Ocena Wypadku w Pracy

Szkolenie BHP, Dzięki Któremu
Przeprowadzisz Postępowanie Powypadkowe!

Wartość: 943 zł 297 zł

Wymagania Prawne

Ogarnięcie wymagań prawnych BHP w firmie to jest wyzwanie! Dodatkowo, jeżeli obsługujesz więcej niż jedną firmę, możesz czuć się przytłoczony Rozporządzeniami, Paragrafami. Ocena Zgodności z Wymaganiami Prawnymi może jednak zostać wstawiona w pewne ramy, co ułatwia jej kontrolę i stałą aktualizację. Praktyczne narzędzie oraz wideo.

Wartość: 100 zł 27 zł

Konsultacje BHP

Indywidualne spotkanie online w celu oceny działań. Wspieram w planowaniu prac i działań pracowników służby BHP oraz studentów kierunków BHP. Jeżeli piszesz pracę, projekt, potrzebujesz wsparcia, podpowiedzi pomogę Ci rozwiązać problem.

Wartość: 327 zł 197 zł

Uproszczony Rejestr Szkoleń BHP

Wideo z omówieniem prostego narzędzia oraz gotowy rejestr, który pomaga kontrolować przeprowadzane szkolenia BHP, zarówno wstępne jak i okresowe. Dodatkowo otrzymujesz specjalny poradnik wideo wyjaśniający każdy punkt dokumentu.

Wartość: 27 zł 2 zł

Podstawowa Lista Kontrolna

Lista kontrolna, która często stosowana jest podczas kontroli organów zewnętrznych. Jak by nie patrzeć – Warto sprawdzić, co będą sprawdzać!

Wartość: 27 zł 0 zł

Skierowanie Na Badania

Dokument, na podstawie którego pracownik zostanie przyjęty do lekarza i przebadany przed rozpoczęciem pracy, a następnie okresowo w tracie jego kariery w firmie. Dodatkowo otrzymujesz specjalny poradnik wideo wyjaśniający każdy punkt dokumentu.

Wartość: 27 zł 2 zł

Karta Szkolenia Wstępnego

Wideo, które pomoże poprawnie wypełnić Kartę Szkolenia Wstępnego oraz NAJNOWSZY dokument potwierdzający odbycie szkolenia wstępnego BHP.

Wartość: 27 zł 4 zł

Zarządzenie Dotyczące Środków Ochrony Indywidualnej

Wideo oraz gotowy dokument, który wskaże Ci jak powinno wyglądać kompleksowe zarządzenie wraz z załącznikiem w postaci tabeli przydziału środków ochrony indywidualnej. Dokument pokazuje również w jaki sposób udokumentować konsultacje z pracownikami.

Wartość: 27 zł 3 zł

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Służymy pomocą! Wyślij nam wiadomość używając formularzu, a odezwiemy się do Ciebie w ekspresowym tempie!

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Pabisiak i od 5 lat doradzam firmom w zakresie BHP.
Moje szkolenia stacjonarne cieszą się popularnością i oceniane są jako interesujące, nieszablonowe, a przede wszystkim aktywizujące uczestników.
Z fascynacją uczę jak praca wpływa na zdrowie, jak zdrowie wpływa na pracę oraz jak tworzyć bezpieczne warunki pracy.
Wierzę w zasadność systemów zarządzania, które wdrażam w firmach, kładąc nacisk na budowanie świadomości pracowników oraz kierowników.
Obecnie zarządzam działem BHP w dużej firmie i chcę pomagać pracownikom służby BHP w zdobywaniu solidnych fundamentów tego zawodu.

© Ewa Pabisiak 2019